SHENZHEN DELIXIN CO., LTD

Jakość jest na pierwszym miejscu, Klient jest najwyższy.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Shenzhen Delixin Co.,Ltd

Shenzhen Delixin Co.,Ltd

1
companyPics.title0
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
marki : ACE DELIXIN
Ilość pracowników : 500~1000
Coroczne wyprzedaże : 10000000-12000000
Rok założenia : 1986
pc Export : 80% - 90%

SHENZHEN DELIXIN CO., LTD jest wyspecjalizowanym przedsiębiorstwem, które integruje rozwój, produkcję, marketing i profesjonalne usługi antystatycznego materiału opakowaniowego i systemu kontroli dostępu oraz związanego z nim sprzętu.

Nasza siedziba znajduje się w Singapurze.Mamy kilka różnych firm branżowych w Malezji, Indonezji, Tajlandii i tak dalej.Integruje projekt, produkcję, wytwarzanie, serwis jako całość.
 

Od momentu powstania,Nasza firma zawsze przestrzegała zasady biznesowej „Jakość jest na pierwszym miejscu,Klient jest najwyższy”,Dążymy do tego, aby stać się pierwszym na świecie i znanym na całym świecie przedsiębiorstwem hi-tech.

Dzięki ciągłej modernizacji produktu,Wydajność produktu była znacznie wyższa niż główny rywal w handlu,Tymczasem.Mamy teraz oryginalność w różnych dziedzinach.

Poza rynkiem chińskim, nasz eksport produktów do Azji Południowo-Wschodniej. Bliski Wschód, rynek europejski i amerykański, produkt zyskuje przyjaciół ze wszystkich dziedzin życia.

Poniższe produkty produkujemy w różnych fabrykach branżowych od wielu lat.
Pierwsza fabryka produkuje taśmę nośną, szpulę plastikową, taśmę maskującą.Obejmuje taśmę nośną PS, PET, PC i taśmę nośną SMT, wszystkie rodzaje rolek i taśm osłonowych.
Druga fabryka produkuje produkty do formowania próżniowego tacek PS/PVC/PET/PC/PP.
Trzecia fabryka produkuje produkty do wytłaczania, w tym PVC, PP, PS, PET, PC, arkusz z tworzywa akrylowego, rurkę IC, płytki przewodzące oraz matę stołową z PVC i matę gumową tak dalej
Czwarta fabryka produkuje małe artykuły papiernicze ESD, ESD PEN, uchwyt na dokumenty ESD, uchwyt na identyfikator ESD, klips ESD, rękawicę ESD, maskę z włókniny, pokrowiec na buty CPE, czapkę mob i tak dalej.
Piąta fabryka produkuje kołowrót z testerem ESD, skrzynką miernika rezystancji, monitorem paska na nadgarstek i tak dalej.
Poświęcamy się oferowaniu światu naszych wysokiej jakości produktów i doskonałych usług po bardzo konkurencyjnych cenach.Dzięki nieustannemu wysiłkowi wyeksportowaliśmy wiele najwyższej jakości produktów na cały świat.

 

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Delixin Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Frank

Tel: 86-13510962050

Faks: 86-755-89690955

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas